top of page

SIUNTIMAS

Pristatymo kaina mūsų atvežimo Vilniaus mieste, DPD kurjeriu ir autobusais 4,90€ visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją*).

Perkant už 75€ ir daugiau, pristatymas nemokamas.

Pristatymo kaina į paštomatą 2,90.

Perkant už 50€ ir daugiau, pristatymas nemokamas.

Dėmesio! Augalų siuntoms šaltuoju laikotarpiu negalime užtikrinti tinkamos temperatūros siunčiant paštomatais. Užsakant augalus nerekomenduojame rinktis šio būdo ir pasirinkus neatsakome už augalų saugumą.

Minimalus krepšelis siuntimui - 15€.

Atsiėmimas Vilniuje visada nemokamas adresu S. Žukausko g. 34 (Žirmūnai, Šiaurės miestelis). Atsiimti galima darbo dienomis iš anksto suderinus dieną ir laiką. Fizinės parduotuvės neturime ir galimas tik internetinėje parduotuvėje padarytų užsakymų atsiėmimas.

Augalų užsakymus po paruošimo atsiėmimui prašome atsiimti per 3 dienas, nes augalai laikomi supakuoti. Taip pat galite informuoti mus užsakymo komentaruose dėl vėlesnės atsiėmimo dienos arba mums parašyti ir tuo atveju augalus supakuosime norimai atsiėmimo dienai. 

Papildoma informacija apie siuntimą ir terminus:

 

Augalai yra kruopščiai ir saugiai supakuojami, taip pat visada atsižvelgiame į orus pasirinkdami pakuotę. Esant šalčiui žiemą yra naudojami šildantys paketai (heat pack). Juos pridedame nemokamai.

Esant palankiai temperatūrai, siuntiniai dažniausiai išsiunčiami per 1-5 d.d. nuo užsakymo pateikimo. Siųsdami visada atsižvelgiame į orus. Esant nepalankiai siuntimo temperatūrai (dideliems šalčiams ar karščiams), siuntimas gali būti atidėtas iki tol, kol temperatūra taps palanki.

 

Per kurjerių tarnybas augalai siunčiami nuo pirmadienio iki trečiadienio, kad išvengtume siuntų laikymo pas kurjerius savaitgaliais ir kad augalai jus pasiektų kuo laimingesni.

Galite pasirinkti vieną iš šių siuntimo būdų:

  • Mūsų pačių pristatymą Vilniaus mieste. Pats greičiausias ir saugiausias augalų pristatymo būdas, nes patys užtikriname, kad augalai būtų šiltoje temperatūroje.

  • DPD pristatymą į namus (siuntimo laikas dažniausiai 1-2 d.d. po išsiuntimo). Prašome priimti siuntas iškart, kad gautumėte augalą kuo geresnės būklės.

  • DPD pristatymą į paštomatą (siuntimo laikas dažniausiai 1-2 d.d. po išsiuntimo). Prašome atsiimti siuntas kuo greičiau, kad gautumėte augalą kuo geresnės būklės.

  • Autobusų siuntas į stočių terminalus (po išsiuntimo siunta dažniausiai atvyksta tą pačią arba sekančią dieną). Siuntinį galėsite atsiimti iš terminalų jų darbo metu per 2 darbo dienas nuo siuntos atvykimo, tačiau prašome atsiimti kuo greičiau, kad gautumėte augalą kuo geresnės būklės. Pamatyti visus terminalus ir jų darbo laiką galite paspaudę čia.

Siuntos atsiėmimui Vilniuje dažniausiai paruošiamos per 1-2 d.d.

*Siuntimas į Kuršių Neriją kainuoja 20€, norėdami šios paslaugos prašome susisiekti asmeniškai.

GRĄŽINIMAS

Jei gavote apgadintą siuntą ir augalai stipriai pažeisti ar neišgyveno siuntimo metu, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@leafplace.lt per 2 darbo dienas, aprašykite situaciją ir pridėkite nuotraukas. Kiekvieną atvejį sprendžiame individualiai.

Pirkėjas gali grąžinti prekes per 14 dienų prieš tai pranešęs elektroniniu paštu info@leafplace.lt (išskyrus prekes, kurios pagal LR taisykles yra nekeičiamos ir negrąžinamos). Išsiųsti reikėtų tik gavus iš mūsų patvirtinimą ir tolimesnę informaciją kaip grąžinti prekes. 

Jei po įsigijimo augalą persodinote, karpėte, formavote, neizoliavote nuo kitų augalų, turinčių kenkėjų, ar darėte kitus augalui stresą keliančius ar išvaizdą keičiančius dalykus, mes negalime užtikrinti augalo sveikatos ir kokybės. Todėl šiais atvejais pretenzijų nepriimame ir pinigų ar augalų grąžinimas negalimas.

bottom of page