top of page
 • Kaip augalai yra siunčiami?
  Suprantu, kad augalų siuntimas gali pasirodyti baisus dalykas, tačiau taip tikrai nėra. Dedame visas pastangas, kad augalai saugiai atkeliautų pas jus. Tvirtai įpakuojame, pakuodami atsižvelgiame į orus, renkamės pačias geriausias ir tinkamas pakavimo priemones, nemokamai pridedame šildančius paketus, kai oro temperatūra labai žema. Kai orai yra per karšti ar per šalti, siuntimas gali būti atidėtas iki tol, kol temperatūra bus optimali siuntimui. Renkamės kuo greitesnį siuntimą, kad augalas pasiektų jus kuo greičiau. Galite pasirinkti vieną iš kelių skirtingų siuntimo būdų. Daugiau apie tai skaitykite skiltyje Siuntimas ir grąžinimas.
 • Ką daryti gavus augalus?
  Pirmiausiai reikėtų atsargiai išpakuoti, apžiūrėti kaip atlaikė kelionę. Pastatyti į šviesią vietą, tačiau kur nebūtų daug tiesioginės saulės. Augalai dažnai siunčiami nepalaistyti, kad geriau atlaikytų kelionę. Todėl, jei matote, kad substratas labai sausas, šiek tiek palaistykite. Po kelionės augalo nereikėtų persodinti, karpyti ar kitaip didinti stresą bent dvi savaites ar ilgiau, kad atsigautų po siuntimo.
 • Ką daryti, jei augalai nukentėjo siuntimo metu?
  Apgailestaujame, jei taip nutiko. Mes taip pat labai liūdim tokiais atvejais ir rūpinamės, kad to išvengtume. Jei matote, kad siunta sugadinta ir augalai stipriai pažeisti, nufotografuokite siuntos bei augalų pažeidimus. Susisiekite su mumis kuo greičiau (per 2 dienas) ir atsiųskite nuotraukas. Kiekvieną atvejį vertinsime atskirai ir stengsimės surasti geriausią sprendimą. Kadangi augalai yra gyvi organizmai, nedideli pažeidimai yra galimi siuntimo metu (pvz. nulūžęs ar pageltonavęs lapas, smulkūs pažeidimai ant lapų). Tokiu atveju po kurio laiko augalas turėtų lengvai atsigauti ir sunerimti nereikėtų.
 • Koks substratas naudojamas augalams? Kokia jo priežiūra?
  Daugumai augalų yra naudojamas Lechuza pon. Tai yra aukščiausios kokybės substratas, kurį sudaro ceolito, pemzos ir lavos akmenukai bei ilgalaikės trąšos. Su juo laistymas gali būti toks pat, kaip ir žemių substrato. Taip pat jis labai tinkamas savaiminio drėkinimo vazonams. Išsausėjusio substrato ženklas - akmenukai pašviesėja, tą labai padeda pastebėti peršviečiami vazonai. Tręšti galima įprastomis trąšomis, tačiau mažesnėmis nei rekomenduojama koncentracijomis, tik šiek tiek dažniau. Kartais augalai gali būti siunčiami ir kituose substratuose - žemių, kiminų. Tačiau tokiu atveju apie tai bus parašyta augalo aprašyme.
 • Ką daryti, jei nerandu norimo augalo?
  Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@leafplace.lt ir bandysime padėti surasti svajonių augalus. Kartais galime turėti juos savo parduotuvėje, tik neįkeltus į elektroninę parduotuvę. O kartais galime bandyti juos surasti pas savo tiekėjus. Tokiu atveju gali tekti palaukti šiek tiek ilgiau, tačiau apie viską informuosime jus asmeniškai.
bottom of page